MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 15971046
nr 1597 1046
Skåp
Med stenskiva, Frankrike, 1800-tlets mitt. Bredd: 114 cm, djup: 42 cm, höjd: 109 cm, nyckel
Kondition: skadad skiva, slitage, skador
Utrop:
6.000 kr
Såld:
6.400 kr
måndag 12 februari 2024
kl 20:45:22
4.000 kr
4.200 kr
4.600 kr
5.200 kr
5.000 kr
5.200 kr (Budbetjänt)
5.400 kr
5.600 kr
5.600 kr
6.200 kr
6.000 kr
6.200 kr (Budbetjänt)
Skåp
nr 1597 1046
Skåp
| Utrop: | 6.000 kr |
| Såld: | 6.400 kr |
måndag 12 februari 2024 |